CĂLIN GEORGESCU URMEAZĂ SĂ SEMNEZE CONTROLUL JUDICIAR. ROMÂNII NU ÎL LASĂ SINGUR: MOBILIZARE LA SECȚIA DE POLIȚIE

CĂLIN GEORGESCU URMEAZĂ SĂ SEMNEZE CONTROLUL JUDICIAR. ROMÂNII NU ÎL LASĂ SINGUR: MOBILIZARE LA SECȚIA DE POLIȚIE
Călin Georgescu se prezintă și astăzi la secția de poliție pentru a semna controlul judiciar
Călin Georgescu se prezintă și astăzi la secția de poliție pentru a semna controlul judiciar. Românii se mobilizează încă de la primele ore ale dimineții pentru a-l susține pe fostul candidat la alegerile prezidențiale.
Vă reamintim faptul că Tribunalul București a respins anterior contestația depusă de Călin Georgescu împotriva deciziei magistraților de a-i prelungi cu 60 de zile măsura controlului judiciar. Mai mult, Călin Georgescu va face și primul anunț după decizia de a trimis în judecată în cel de-al doilea dosar.
Citește și:
- 13:18 - Nouă avocați au trăit minute de groază într-un lift care a căzut în gol. Un scenariu la indigo cu incidentul dramatic de la Ministerul Transporturilor
- 09:07 - Flagrant în Arad: doi bărbați, arestați după ce au fost prinși în timp ce vindeau cocaină
- 08:08 - Caz șocant într-o creșă din județul Cluj. O educatoare care i-ar fi agresat pe copii, concediată: unui micuț i-ar fi pus cuțitul la gât
- 08:05 - Anchetă de amploare după moartea elevului de 15 ani din Bacău. Ambulanța ar fi ajuns după două ore
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Justitie și pe Google News














