Motivarea instanței după arestarea "prințesei cazinourilor": Odeta Nestor, intermediarul unei șpăgi de 100.000 de euro

Odeta Nestor
Scris deStoica Marian
Publicat24 iun. 2026, 07:46
Sursărealitatea.net
Motivarea Tribunalului București în cazul arestării „prințesei cazinourilor” din dosarul primarului Ciprian Ciucu arată că fosta șefă a Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc, Odeta Nestor, ar fi intermediat remiterea unei mite de 100.000 de euro către secretarul general al instituției.
Citește și
- 08:13O femeie din Constanța cere protecție în instanță. Fostul iubit ar fi obligat-o să ia credite și să-i dea bani
- 08:04Cuplu de români, condamnat la închisoare în Elveția: care e motivul
- 07:52CCR analizează sesizarea lui Nicușor Dan privind legea care permite împușcarea urșilor din apropierea localităților
- 22:53Intervenție de mare risc în București. Tânăr înarmat cu două cuțite, imobilizat de polițiști după ce a ignorat somațiile
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Justitie și pe Google News


























