Curtea de Apel Iaşi a amânat pentru vineri pronunţarea deciziei în cazul lui Dumitru Buzatu şi a lui Radu Judele
29 sept. 2023, 05:03
Actualizat: 29 sept. 2023, 05:03

Scris de Realitatea din Justitie
Curtea de Apel Iaşi a amânat pentru vineri pronunţarea deciziei în cazul lui Dumitru Buzatu şi a lui Radu Judele. Şedinţa este programată la ora 12.00.
Curtea de Apel Iaşi a amânat pentru vineri pronunţarea deciziei în cazul lui Dumitru Buzatu şi a lui Radu Judele. Şedinţa este programată la ora 12.00.
”Stabileşte termen de pronunţare la data de 29.09.2023, când soluţia va fi pusă la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei”, este soluţia pronunţată, joi de magistraţii Curţii de Apel Iaşi.
Şedinţa de judecatăm este programată la ora 12.00.
În dosar sunt vizaţi atât Dumitru Buzatu, acuzat de luare de mită, cât şi expertul Radu Judele, acuzat de luare de mită, dar şi de trafic de influenţă.
Sursa: Newsinn
Citește și:
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
- 10:31 - Donald Trump atacă dur Europa: „A devenit woke. Este slabă și de nerecunoscut”. Țările pe care le-a lăudat
- 08:31 - Zeci de drumuri, blocate din cauza viscolului. A fost emis cod galben, drumarii intervin de urgență - VIDEO
- 15:07 - Analiză integrată finală - Ordonanță de urgență pentru stabilirea unor măsuri referitoare la resursele umane necesare instituțiilor de apărare, ordine publică şi securitate naţională
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Justitie și pe Google News












